اخبار > سال تحصیلی جدید
يکشنبه ٢٨ بهمن ١٣٩٧
اطلاعيه

پیوندها


اخبار > سال تحصیلی جدید
 


شماره خبر: ٥٠٤٢٤٥             تاریخ انتشار خبر : 1395/07/17
سال تحصیلی جدید
پیام حجه الاسلام و المسلمین اکبری مطلق (مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های پیام نور خراسان جنوبی) به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

باسمه تعالی

سپاس صاحب قلم را که به بشر قدرت اندیشه عنایت کرد و زمینه تعالی او را فراهم نمود. قسم به قلم و موسیقای دلنوازش بر سطرهای کمال اموز مشق عشق و مدرسه.

بار دیگر ملائک بال گشودند تا حاملان علم با استعانت از ذات باری تعالی و توجهات خاصه حضرت ولی عصر، حضوری شاداب و پرتلاش در جهت خدمت به جامعه الهی را رقم بزنند.

شروع دلنشین درس و دانش، در مهد علم و حکمت را به جامعه دانشگاهی و دانشجویان عزیز دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی و به ویژه دانشجویان جدید الورود، صمیمانه تبریک گفته و از درگاه خداوند متعال، دستیابی به مدارج عالی علمی، دینی و اخلاقی، توآم با موفقیت، پیروزی،بهروزی و سعادت و سربلندی را برای تمامی عزیزان خواهانیم.

تقارن همزمان شروع دانشگاه با هفته شکوهمند«دفاع مقدس» و محرم «سرخ رنگ» اباعبدالله الحسین، که  یادآور سنگربانی دانشگاه از دو جبهه جنگ سخت و نرم بوده و تداعی گر اهتمام به جهاد اکبر بعد از جهاد اصغر است تبریک عرض نموده، ضمن تجدید میثاق با آرمانهای امام راحل (ره) و شهدا، همواره پیروی از منویات  رهبر انقلاب را سر لوحه زندگی خود قرار می دهیم تا بتوانیم با تحقق آرمانهای بلند انقلاب اسلامی،  تحولی بنیادین در حوزه تعلیم و تربیت ایجاد کنیم.

امید است به فضل الهی، در طول سال تحصیلی جدید با تقدم تزکیه بر تعلیم، در جهت تهذیب، خود سازی، علم اندوزی و بومی کردن دستاوردها، تلاش مضاعفی بکار گیریم تا بار دیگر دوران کم نظیر و طلایی پیشرفت علمی کشور را احیا نموده مجددا بر بلندای بام علمی جهان پرچم کشور عزیزمان را به اهتزاز درآوریم. آخرین آرزویمان، عزت و سربلندی یکایک شما آینده سازان ایران اسلامی است.

جواد اکبری مطلق

مسئول نهاد   

 

 


خروج
اوقات شرعی
تقویم
آمار بازدید
 بازدید امروز : 60
 کل بازدید : 109755
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
از کانون های نهاد
نشريات و تشکلهای دانشگاه ما
گروه هاي علمي دانشگاه
مرکز هم اندیشی اساتید
دانلود
آموزشگاه مجازی دانشگاهیان
اطلاعیه
کانونهای دانشجویی
ضیافت اندیشه دانشجویی
اعتکاف دانشجویی
ازدواج دانشجویی
عمره و عتبات
صفحه ي اصلي
اخبار
تماس با ما
چارت نهاد
درد و دل دانشجویی